Markalar

Sebamed   Salicade   Otacı   Tresan   Nivea   Priorin   Zigavus   Seoxın   Eubos   Moos  

Minoxil Forte %5 Sprey+Prominoxil Şampuan

Minoxil Forte %5 Sprey+Prominoxil Şampuan

Fiyat : 42,00 TL
Havale/EFT ile: 41,16 TL

0

Adet
Bu ürünü satın aldığınızda KARGO ÜCRETSİZ

Minoxil Forte Şampuan

Minoxidil sayesinde vücudunuzun istenilen bölgesinde kıl çıkmasını sağlar, sakal bıyık bölgesinde dahi kullanıma uygun olan bu ürün saç bölgesinde gösterdiği etki ile adeta mucize yaratmakta, vücudun hormonel dengesini tutma özelliği ile kıl köklerine canlılık ve direnç kazandırıyor.
Minoxidil saç tellerinin androgenetik kellik sebebi ile bozulan saç köklerini genişleterek daha rahat öıkımını sağlar aynı zamanda kullandığınız her geçen gün tüylerin kalınlık derecesini artırmaktadır.
Uzun süren araştırmalar sonucunda kılın büyüme fazını artırarak belirli bir uzunluğa ulaşmadan da dökülmelerinin önüne geçer. Minoxidil kelliği önleyici saç çıkımını hızlandırıcı ve tellerin kalınlaştırmaya yardımcı etkili bir üründür.


Dünyada olduğu gibi türkiyedede kellik ve köselik bir problem haline gelmiştir. İnsan psikolojisini ciddi derecede etkilemektedir. Amerikada gıda ilaç kurumundan onay alan (saç çıkımına yardımcı onay alan ) tek üründür.


Minoxidil kullanımında 4 aylık düzenli kullanım gerektiren bir kürdür. Kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren uyguladığınız bölgece kan dolaşımını hızlandırarak saç köklerinin beslenmesine kıl köklerinin genişlemesine yardımcı olur. İlk kullandığınız birinci ayda cansız zayıf saçlarınızda dökülme yaşayabilirsiniz telaşa kapılmayınız ikinci ayın sonunda tüylenmelere rastlayacaksınız düzenli kullanmanız takdirde üçüncü aydan sonra saçlarınızın çıktığını göreceksiniz. Dördüncü ayın sonunda sizi görenler bile saç ekdirdiğinizi sanacaktır. Mucize diye tabir edilen minoxidil avrupada ve dünyada saç dökülmesine ve saç çıkımına yardımcı ürün olarak onay almış tek üründür.


Piyasada birçok ürün bulunmaktadır, minoxidil inde bir çok sahte ürünleri bulunmaktadır. Alırken kontrol ve dikkat edilmesi gerekir. Orijinal olduğunu anlamanızın tek yöntemi evinizde küçük bir kimyasal deney yapabilirsiniz bir çay bardağının içerisine minoxidil bir damla katarak üzerine çamaşır suyu ilave ederseniz kimyasal reaksiyona geçip su renginde olan iki madde kırmızı hal alacaktır. Orijinal olduğunu buradan anlayabilirisiniz.


Minoxidil den tam verim almak istiyorsanız kullandığınız solüsyonun tamamen kurumasını beklemeniz gerekmektedir. Sabah akşam olmak üzere içerisinde bulunan 1 ml aplikatörü ile birlikte saç çıkmasını istenilen bölgeye uygulayabilirsiniz.
Minoksidil, MİNOXİL’in içerisinde bulunan etken maddenin adı, MİNOXİL ise ilacın ticari adıdır. Piyasada benzer isimlerle birçok başka ticari ürün bulunmakla birlikte bunlar arasında Sağlık Bakanlığı tarafından ilaç olarak ruhsatlandırılmış tek ürün MİNOXİL’dir.


Minoxil Doktor başka türlü kullanım belirtmediği sürece MİNOXİL 2% (kırmızı ambalaj)kadınlar için, MİNOXİL Forte 5% (mavi ambalaj) erkekler tarafından kullanılmaktadır. Ancak dermatolog hekimler saç dökülmesi şiddetli/erkek tipi olan kadın hastalara MİNOXİL Forte %5 önerebildiği gibi, aksi de mümkündür. İki ürünün içerdiği etken madde (minoksidil) miktarları farklıdır. Bu ayrımın sebebi kadın/erkek metabolizmasındaki farklılıktan çok (ilacın kana geçişi çok az olduğundan sistemik etkileri göz ardı edilebilir) kadınlarda yüz bölgesinde tüylenmeyi arttırmaması içindir. Minoxil Forte içerisindeki etken madde olan Minoxidil sayesinde, saç dökülmesini engeller ve saç büyümesine uyarıcı etki yapar. Uzun süreli kullanımında etkisi gözlemlenebilir. 5 ila 12 ay içinde kişiden kişiye değişmek itibariyle tam olarak etkisini göstermektedir. Kullanıcı yorumları ve yapılan anketler göz önüne alınınca, kullanımının ilk dönemlerinde dökülme daha sonra tüylenme ve saç uzaması gerçekleşmektedir.

Prominoxil Şampuan

Prominoksil Şampuan Özellikleri
Saç ve saçlı deri sorunlarında; Antienflamatuar, mikro dolaşımı iyileştirici  ve saçlı derinin iyi bir hidrasyona sahip olmasını destekleyici ürün olan Prominoxil Centella asiatica ve polikarboksilik asidin; çinko, sodyum, magnezyum ve manganez tuzlarının en uygun konsantrasyonlarını içermektedir.


Prominoxil Şampuan İçeriği:
Prominoxil Şampuan içeriğindeki, Centella asiatica antienflamatuar, mikro dolaşımı iyileştirici özelliğe sahiptir.
Bütünlüğü bozulmuş deride, antioksidatif aktivitenin, kollajen sentezinin düzenlenmesini  ve kan dolaşımının iyileşmesini destekler.
Centella asiatica saçlı derideki çeşitli mikro dolaşım sorunlarının ve lupus, egzema, atopik dermatit, psöriazis  gibi inflamatuar saçlı deri sorunlarının giderilmesini destekler.
Prominoxil Şampuan içeriğindeki Polikarboksilik asidin; çinko, sodyum, magnezyum, ve manganez tuzlarının optimal konsantrasyonları ile derinin iyi bir hidrasyona ve yeterli enerji kapasitesine sahip olmasına da destek verir.


Prominoxil Şampuan Kullanım Şekli:
Prominoxil Şampuan ıslak bölgeye uygulanarak köpürtülür. Köpürtme işlemi tamamlandıktan sonra en az 3-4 dakika bekletilir ve durulanır.
Prominoxil Şampuan pH’5,5 dir.


Yorum yaz
Bu ürüne yorum yaparak diğer kullanıcılarımızın karar vermesine yardımcı olabilirsiniz.100 Tl

E-Mail listemize katılarak yeni kampanya ve indirimlerimizden haberdar olabilirsiniz.

Hürriyet Bulvarı 27.Cd. Yiğitler Sk. A Blok No.1 Başakşehir / İstanbul +90 212 671 9 777   
© 2014 saglikecza.com -
Kapat